KONST / Litografier / Färglitografi 14445360
nr 1444 5360
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 7/390, daterad -86. Färglitografi, bildmått: 35x44, yttermått inklusive ram: 51x59 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
300 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:46:13
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg